Dobrovolnictví

Znáš zkratku DofE? Program Mezinárodní ceny vévody z Edinburgu (DofE) bude na podzim organizovat významnou mezinárodní akci a hledá dobrovolníky!

14.7.2017

DofE pořádá od 24. 10. do 1. 11. 2017 mezinárodní leadership program s názvem International Gold Event 2017, který se koná jednou za 3 roky v jednom ze 4 světových regionů. Do Prahy se tak sjedou mladí lídři z celého světa, budou rozvíjet své klíčové dovednosti a zabývat se otázkami udržitelného rozvoje. Zapoj se a inspiruje se!

Staň se mladým ambasadorem strukturovaného dialogu ve svém regionu!

4.7.2017

Baví Tě pořádat akce a seznamovat se s lidmi? A dělat věci, které mají smysl? Národní pracovní skupina pro strukturovaný dialog s mládeží hledá dobrovolníky do programu “Mladí ambasadoři strukturovaného dialogu s mládeží” od října 2017 do února 2018. Hlavním propojujícím tématem všech aktivit mladých ambasadorů bude “Mladí lidé v Evropě: Co bude dál?”.

Vyjeď v létě na workcamp!

20.2.2017

Za okny ještě stále řádí zima, ale ty už plánuješ, kam vyrazíš během letních prázdnin? Tuctová dovolená ani nezáživná brigáda tě nelákají? Chceš si odpočinout od sezení za počítačem a věnovat svůj čas smysluplné manuální práci? Lákají tě výzvy všeho druhu? Jestli chceš vyrazit do zahraničí, poznat partu skvělých lidí, procvičit si cizí jazyky a pomoci tam, kde je to potřeba, pak workcamp je přesně to, co hledáš!

Stránky