Erasmus+

Vyjeď do zahraničí s INEX-SDA

23.5.2017

S organizací INEX-SDA můžeš vyjet jako dobrovolník na krátkodobý, střednědobý i dlouhodobý projekt. Workcamp je 2-3 týdenní dobrovolnický projekt, kde spolu pracuje a tráví volný čas skupina dobrovolníků z různých koutů světa. Proniknout hlouběji do místní kultury můžeš na střednědobých a dlouhodobých projektech dobrovolnictví, které jsou realizovány napříč celým světem.

Mladiinfo ČR nabízí účast na EVS v Chorvatsku

14.5.2017

Dobrovolník bude pomáhat při propagaci demokracie, aktivního občanství, mezinárodního dialogu, sociálního začlenění a solidarity. Projektu se budou účastnit dobrovolníci z České republiky, Německa, Itálie a Makedonie. Projekt začíná v září a končí v červenci příštího roku. Hlásit se můžete do 31.5.2017.

Asociace Dice nabízí účast na projektu Focus on human

4.5.2017

Projekt FOCUS on Human, který se uskuteční v Nitře od 27.5. do 3.6., poukazuje na otázky týkající se nás samotných. Žijeme v neustále se měnícím světě, který je plný výzev. Nedostatek informací způsobuje zmatenost, ze které může pramenit strach, nenávist a násilí. Někdy se zdá, že současná společnost se ocitla v jakési krizi humánnosti.

Výměna mládeže Maďarsko - Life management Experiment

20.2.2017

"LIME - Life Management Experiment" 29.5. - 6.6.2017, Pákozd, Maďarsko
Renomovaná maďarská nezisková organizace pořádá výměnu mládeže, která si klade za cíl pomocí neformálních metod naučit účastníky metodám a praktickým dovednostem, které jim pomohou v budoucnu při získání práce / orientaci na trhu práce. Pokud je ti 16+ a téma tě zaujalo, neváhej se přihlásit!

Stránky