Granty

Fond Stipendium Bariéry nabízí podporu

27.6.2017

Fond Stipendium Bariéry je určen pro středoškoláky a vysokoškoláky z řad těžce zdravotně handicapovaných studentů. Středoškolákům a vysokoškolákům je vyplácen měsíční příspěvek ve výši 1000 až 4000 korun na jejich konto. Tento příspěvek není podmíněn studijními výsledky, ale je chápán jako sociální podpora, která pomáhá hradit část nákladů spojených se studiem. Hlásit se můžete do 31.8.2017.

7. ročník programu Scholarship

9.2.2016

Až do 31. května je možné podávat přihlášky do 7. ročníku stipendijního programu Scholarship, který podporuje mladé talentované uchazeče o ucelené studium bakalářských a magisterských oborů na prestižních zahraničních univerzitách.

MLUVME SPOLU 2014

19.9.2014

Fond T-Mobile vyhlašuje v 10. roce svého fungování grantovou výzvu Mluvme spolu 2014. Podpořené budou nápady, které  pomohou vyřešit konkrétní problém ve vaší komunitě spolu s těmi, kteří byli doposud přehlíženi.

Erasmus pro mladé podnikatele

3.7.2014

Erasmus pro mladé podnikatele je přeshraniční výměnný program, díky němuž mají noví a začínající podnikatelé možnost nabýt nových zkušeností od zkušených podnikatelů, kteří provozují menší podniky v jiných účastnických zemích.

Účastněte se výměny v Izraeli

23.6.2014

Česká rada dětí a mládeže společně s Radou hnutí mládeže v Izraeli v letošním roce opět připravuje společný bilaterální výměnný projekt mezi Českou republikou a Izraelem. A hledá členy týmu, kteří se budou podílet na realizaci a zároveň se stanou účastníky výměny.

Stáž u Evropské agentury pro námořní bezpečnost

23.6.2014

European Maritime Safety Agency (EMSA) má za cíl zvýšit ochranný námořní systém Evropského společenství. Přispívá ke snížení rizika námořních nehod, znečištění a ztráty lidských životů na moři. Nabízí stáže po dobu 3 až 5 měsíců pro studenty se znalostí problematiky námořnictví.

Stránky