Soutěž

Hledá se 7 statečných!

5.4.2017

Inspirujte ostatní svým životním příběhem! Dům zahraniční spolupráce vyzývá všechny „hrdiny“, kteří v životě překonali těžké překážky a poprali se s nepřízní osudu, aby vystoupili z davu a dali o sobě vědět.

Výtvarná soutěž Evropa a sport

9.12.2015

Dům zahraniční spolupráce pořádá výtvarnou soutěž na téma „EVROPA A SPORT – sporty běžné i netradiční, historické i nové, oblíbené i zapomenuté“, která je určená pro vzdělávací instituce, studentské nebo sportovní spolky a kluby a neziskové organizace z celé České republiky. Přihlásit se můžete už jen do 13. prosince.

Hledá se LeaDr.

11.11.2015

Člověk v tísni hledá mladé lidi, které zajímá, co by se v jejich obci/městě dalo zlepšit, budoucí lídry občanské společnosti a místní samosprávy, kteří se nebojí pustit do práce. Zkrátka ty, kteří se chtějí učit nové věci, uskutečnit své nápady a třeba být hvězdou internetu.

Mezinárodní školení mýma očima

5.10.2015

Soutěž pro všechny účastníky mezinárodních školících aktivit programu Erasmus+ v oblasti neformálního vzdělávání mládeže! Sdílejte své zážitky a postřehy z mezinárodního školení, na které jste byli vysláni českou národní agenturou programu Erasmus+, a vyhrajte cestovatelský balíček!

Národní cena kariérového poradenství

18.5.2015

Centrum Euroguidance při Domu zahraniční spolupráce, vyhlašuje již sedmý ročník soutěže Národní cena kariérového poradenství. Cílem soutěže je zveřejnit, ocenit a sdílet příklady dobré praxe v oblasti kariérového poradenství. Uzávěrka soutěže je 10. června 2015.

Social Impact Award 2015

11.5.2015

Soutěž Social Impact Award spouští v pondělí 11. května online hlasování o nejlepší nápad na společensky prospěšné podnikání. V následujících dvou týdnech může každý podpořit své favority na internetu. Stačí si prohlédnout video medailonky na socialimpactaward.cz a nejzajímavějším nápadům dát svůj hlas. Vítězové mohou získat až 3000 eur, odbornou podporu a členství v síti Impact Hub, která soutěž pořádá.

ShopAlike Idea Award 2015

15.4.2015

Stipendijní program ShopAlike Idea Award 2015 je pro všechny studenty, kteří se zajímají o podnikání, mají podnikatelské nebo jiné neotřelé a kreatívní nápady. Student, který se zúčastní studentské soutěže ShopAlike Idea Award 2015 má možnost vyhrát finanční odměnu 25 000 Kč na podporu svých nápadů!

Stránky