Time to Move

Zapojte se do Time to Move akcí tento říjen a během nich zjistěte, jaké zahraniční příležitosti a mezinárodní projekty můžete uskutečnit.

Plánuj s námi a najdi svoji cestu.

Time to Move je řada fyzických a online akcí, pořádaných pro mladé každý říjen po celé Evropě. Tyto události jsou organizovány odborníky z Eurodesku, kteří vám mohou poradit ohledně vašich mezinárodních příležitostí.

Nenechte si tuto šanci u příležitosti Evropského roku mládeže ujít a zúčastněte se mnoha aktivit, které jsou pro vás připraveny, jako je virtuální dobrovolnictví, výměnné pobyty, stáže v zahraničí a mnoho dalších. Jsme připraveni plánovat s vámi dopředu!

Najdi události online nebo ve svém okolí.

Čas vyrazit je právě teď! Hledejte mezi webináři, infosemináři, příležitostmi pro osobní poradenství nebo fyzickými akcemi ve vašem okolí. Během Time to Move akcí zároveň získáte informace o fyzických a online příležitostech do budoucna. Mapu aktivit najdete zde

Sleduj kampaň na sociálních sítích!

Co se děje online i v jiných zemích v rámci akce Time to Move? Vyhledejte si na Instagramu a Tik Toku hashtag #timetomove2022! Neváhejte se s námi podělit a označte nás na svých příspěvcích, reels nebo Tik Toku při online nebo fyzických akcích, které jste navštívili.

Nezapomeňte sledovat Eurodesk na Instagramu a Tik Toku a zůstaňte v obraze ohledně nejnovějších příležitostí v zahraničí!

Nenech si ujít sérii Talkative Thursdays!

Každý čtvrtek v říjnu najdete na našem YouTube a sociálních sítích rozhovor s otázkami a odpověďmi na klíčová témata pro mladé lidi.

Pokud hledáte více informací, chcete se inspirovat a získat pomoc při hledání příležitostí v zahraničí během #TimeToMove2022, sledujte nebo poslouchejte sérii rozhovorů.

Získej potřebné informace. Kdekoliv jsi.

Hledání přesných a důvěryhodných informací pro vaše plány v zahraničí může být oříšek. V tom vám však může pomoci Eurodesk! Pokud se nemůžete zúčastnit ani jedné z aktivit Time to Move, můžete stále získat potřebné informace online. Pokud potřebujete, tak vám rádi poskytneme personalizované poradenství.