Akce v listopadu 2021

1.11.2021

Na jaké akce se můžete těšit v listopadu?

9. – 10. listopadu | Představení příležitostí pro performance projekty.

Během pandemie patřila umělecká a kulturní sféra mezi jednu z nejvíce zasažených oblastí. Jako doplňující činnost je však možné využít práci s mládeží prostřednictvím neformálních vzdělávacích metod. V rámci programu Erasmus+ můžete i Vy pořádat umělecky zaměřené výměny mládeže, nebo se spojit s dalšími evropskými organizacemi a vytvořit něco inovativního.

V rámci této dvoudenní akce Vám představíme jak program Erasmus+ mládež, jeho možnosti a pravidla, tak i jednotlivé úspěšné realizované projekty. Budete mít tedy možnost se o samotné přípravě a realizaci dozvědět přímo z praxe.

Přihlásit se můžete do 8. listopadu 2021 zde.

9. – 11. listopadu |  Jak na žádost Quality Label v programovém období 2021 – 2027 - školení pro organizace

Na základě Quality Label Vám bude umožněno žádat o finanční prostředky pro realizování projektů dobrovolnictví, a tudíž hostit nebo vysílat dobrovolníky nejen v rámci Evropské unie. 

Cílem školení je předat Vám ucelené informace o procesu udělování Quality Label a podpořit Vás při zpracování žádosti. Během školení Vás seznámíme také s novinkami a prioritami programu Evropský sbor solidarity v oblasti dobrovolnictví v programovém období 2021 - 2027.

12. – 14. listopadu | národní setkání projektu Europe Goes Local

V rámci národního setkání se české týmy zúčastní networkingu, školení a worshopů, které jim poskytnou informace o projektovém řízení. 

19. – 21. listopadu | VYTVOŘ SOLID(ÁR)NÍ PROJEKT

Vidíte ve svém okolí něco, co by stálo za to zlepšit, a zároveň se chcete něco nového naučit? Máte nápad na solidární projekt, ale nevíte, kde sehnat finance? Je vám mezi 18–30 lety?

O víkendu 19. – 21.11. 2021 přijeďte na školení o Solidárních projektech, kde vám poradíme, jak váš nápad uskutečnit.

Více informací a registraci najdete zde

 

Sledujte naše sociální sítě, ať vám neuniknou žádné další informace o nových akcích.

Instagram: @eurodesk_cz

Facebook: Evropské příležitosti pro mladé