Erasmus Talks na Majálesu!

10.5.2023

Chcete vědět více o tom, jaké jsou zkušenosti studentů, kteří se zúčastnili evropského programu Erasmus+? přijďte na Erasmus Talks na Budějovickém Majálesu!

Jakým způsobem Erasmus ovlivnil jejich život a kariéru? Jaké jsou výhody a nevýhody života a studia v zahraničí? Jak se přizpůsobit novému prostředí? A to hlavní, pro koho je vůbec program Erasmus + určený a do jakých zemí se dá vycestovat?

Přijďte se inspirovat na Erasmus Talks na Budějovickém Majálesu, které proběhnou 23. května od 17:00 v Biografu Kotva! Vstup zdarma. 

Přijďte na talk show, která vás pobaví, inspiruje a možná i překvapí.

Hosté:

Pavlína Macounová - zástupkyně Domu zahraniční spolupráce, se kterou si popovídáme obecně o programu Erasmus+, jeho výhodách i nevýhodách. A samozřejmě probereme i její osobní zkušenosti s Erasmem a dalšími programy.

Anna Hrbková - studentka Pedagogické fakulty JČU, která vyrazila na Erasmus do Portugalska

Tomáš Havelka - student Bigy (Biskupské gymnázium České Budějovice), který využil možnosti vyrazit na Erasmus do Francie už na střední škole.

Hlavními organizátory akce jsou: informační středisko EUROPE DIRECT České Budějovice a Budějovický Majáles. Partnerem akce je Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích a Eurodesk.

Odkaz na událost najdete zde