Time to Move 2022

11.10.2022

Objev jak zažít Evropu! Zapojte se do Time to Move akcí tento říjen a během nich zjistěte, jaké zahraniční příležitosti a mezinárodní projekty můžete uskutečnit.

Plánuj s námi a najdi svoji cestu

Time to Move je řada fyzických a online akcí, pořádaných pro mladé každý říjen po celé Evropě. Tyto události jsou organizovány odborníky z Eurodesku, kteří vám mohou poradit ohledně vašich mezinárodních příležitostí.

Nenechte si tuto šanci u příležitosti Evropského roku mládeže ujít a zúčastněte se mnoha aktivit, které jsou pro vás připraveny, jako je virtuální dobrovolnictví, výměnné pobyty, stáže v zahraničí a mnoho dalších. Jsme připraveni plánovat s vámi dopředu!

Najdi události online nebo ve svém okolí

Čas vyrazit je právě teď! Hledejte mezi webináři, infosemináři, příležitostmi pro osobní poradenství nebo fyzickými akcemi ve vašem okolí. Během Time to Move akcí zároveň získáte informace o fyzických a online příležitostech do budoucna.

Sleduj kampaň na sociálních sítích!

Co se děje online i v jiných zemích v rámci akce Time to Move? Vyhledejte si na Instagramu a Tik Toku hashtag #timetomove2022! Neváhejte se s námi podělit a označte nás na svých příspěvcích, reels nebo Tik Toku při online nebo fyzických akcích, které jste navštívili.

Nezapomeňte sledovat Eurodesk na Instagramu a Tik Toku a zůstaňte v obraze ohledně nejnovějších příležitostí v zahraničí!

Zahrajte si Mysteries in Riga - online únikovou hru

Mysteries in Riga je druhá online hra Eurodesku inspirovaná únikovými hrami, kde dva hráči spolupracují na řešení hádanek a úkolů. Hrajte společně na dvou oddělených obrazovkách a komunikujte spolu, abyste na cestě vyřešili hádanky.

Nenech si ujít sérii Talkative Thursdays!

Každý čtvrtek v říjnu najdete na našem YouTube a sociálních sítích rozhovor s otázkami a odpověďmi na klíčová témata pro mladé lidi.

Pokud hledáte více informací, chcete se inspirovat a získat pomoc při hledání příležitostí v zahraničí během #TimeToMove2022, sledujte nebo poslouchejte sérii rozhovorů.

Více informací o Time to Move najdete zde.