Začíná cyklus regionálních akcí Předsedáme Evropě

6.9.2022

Předsedáme Evropě - teď i v regionech!

Česká republika se 1. července 2022 ujala svého druhého předsednictví v Radě EU a na půl roku tak určuje agendu a priority Evropské unie. Předsednictví v Radě EU je příležitostí nejenom pro Českou republiku, ale i pro samotné občany, kteří budou mít možnost nahlédnout do toho, jak Unie funguje a jaké výhody přináší přímo jim.

I vy můžete být u toho! Přijďte si s námi užít odpoledne plné zábavných aktivit či kulturních vystoupení a dozvědět se více nejen o českém předsednictví. Můžete se těšit na bohatý program v krajských městech. Připraveny jsou například diskuse o evropských tématech, kulturní program a řada zábavných aktivit a soutěží pro děti i dospělé.

Program akcí

8. září | České Budějovice: náměstí Přemysla Otakara II.

Ve čtvrtek 8. září 2022 se na vás těšíme od 13 hodin na náměstí Přemysla Otakara II. v Českých Budějovicích.Více informací najdete zde.

13. září | Pardubice: Pernštýnské náměstí

V úterý 13. září 2022 se na vás těšíme od 13 hodin na Pernštýnském náměstí v Pardubicích. Více informací najdete zde.

15. září | Hradec Králové: Masarykovo náměstí

Ve čtvrtek 15. září 2022 se na vás těšíme od 13 hodin na Masarykově náměstí v Hradci Králové. Více informací najdete zde.

20. září | Ústní nad Labem: Městské sady

V úterý 20. září 2022 se na vás těšíme od 13 hodin v Městských sadech v Ústí nad Labem. Více informací najdete zde.

22. září | Karlovy Vary: T. G. Masaryka (u Smetanových sadů)

Ve čtvrtek 22. září 2022 se na vás těšíme od 13 hodin na T. G. Masaryka, u Smetanových sadů v Karlových Varech. Více informací najdete zde.

24. září | Plzeň: Náměstí Republiky

V sobotu 24. září 2022 se na vás těšíme od 13 hodin na Náměstí Republiky v Plzni. Přijďte si s námi užít odpoledne plné zábavných aktivit či kulturních vystoupení a dozvědět se více nejen o českém předsednictví.

29. září | Jihlava: Masarykovo náměstí

Ve čtvrtek 29. září 2022 se na vás těšíme od 13 hodin na Masarykově náměstí v Jihlavě. Více informací najdete zde.

3. října | Olomouc: Horní náměstí

V pondělí 3. října 2022 se na vás těšíme od 13 hodin na Horním náměstí v Olomouci. Přijďte si s námi užít odpoledne plné zábavných aktivit či kulturních vystoupení a dozvědět se více nejen o českém předsednictví.

10. října | Brno: náměstí Svobody

V pondělí 10. října 2022 se na vás těšíme od 13 hodin na náměstí Svobody v Brně. Přijďte si s námi užít odpoledne plné zábavných aktivit či kulturních vystoupení a dozvědět se více nejen o českém předsednictví.

11. října | Liberec: náměstí Dr. E. Beneše

V úterý 11. října 2022 se na vás těšíme od 13 hodin na náměstí Edvarda Beneše v Liberci. Přijďte si s námi užít odpoledne plné zábavných aktivit či kulturních vystoupení a dozvědět se více nejen o českém předsednictví.